Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

USŁUGI PAKOWANIA I MONTAŻ

„Zarabianie” kabli, montaż wtyczek, końcówek, wykonywanie kompletnych kabli
Oklejanie książek, broszur, zeszytów
Pakowanie i konfekcjonowanie

USŁUGI KRAWIECKIE

Szycie ekologicznych toreb z możliwością haftu i nadruku
Torby eco z siatki banerowej typu MESH
Projekty i zlecenia hafciarskie

USŁUGI PORZĄDKOWE

Sprzątanie pomieszczeń socjalno-biurowych
Sprzątanie odpadów (papier, szkło, plastik) na terenach otwartych: skwerach, parkingach, placach zabaw

 

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI SKORZYSTASZ Z MOŻLIWOŚCI OBNIŻENIA WPŁAT NA PFRON!.

Nasz Zakład jest podmiotem uprawnionym do wystawiania informacji o uldze we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 

Jesteśmy płatnikiem podatku VAT.

 

Budynek ZAZ

Obecnie budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb niepełnosprawnych pracowników, bezpieczny, nowoczesny i estetyczny. Oprócz pomieszczeń wykorzystywanych do celów działalności gospodarczej i zaplecza socjalnego, do dyspozycji pozostaje biblioteka, sala rehabilitacyjna oraz pokój ćwiczeń zespołu muzycznego.

Aktywizacja zawodowa

Obecnie prowadzimy działalność gospodarczą w trzech głównych branżach: ogrodniczo-porządkowej, krawieckiej i elektromontażu/pakowania. Pod opieką wykwalifikowanego personelu niepełnosprawni pracownicy rozwijają swoje kompetencje zawodowe, uczą się współpracy w grupie, dzięki czemu zyskują szansę na samodzielne funkcjonowanie w życiu społecznym.

Rehabilitacja społeczna

Pracownicy chętnie korzystają z sali rehabilitacyjnej, biblioteki; biorą również udział w zajęciach organizowanych poza Zakładem – nurkują, jeżdżą konno, uczą się języków obcych. Co roku integrujemy się na pikniku integracyjnym, spotkaniu wigilijnym oraz zabawie karnawałowej..