, godzina:

godne polecenia

Zakład Aktywności Zawodowej w Pile otrzymał Wyróżnienie w Kategorii Nagroda Honorowa w IX edycji konkursu im. Stanisława Staszica organizowanym przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski. Kapituła konkursu wyróżniła nas za profesjonalną organizację działalności gospodarczej umożliwiającej pracę osobom niepełnosprawnym.
W dniach 20-23.11.2012 r. Zakład Aktywności Zawodowej w Pile wystawiał się na III Targach Przedsiębiorczości Społecznej Poznaniu. Targi organizował Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 7 w ramach Targów GMINA. W targach brały udział zakłady aktywności zawodowej, spółdzielnie socjalne, warsztaty terapii zajęciowej oraz organizacje pozarządowe z Wielkopolski.


Zakład Aktywności Zawodowej w Pile może pochwalić się współpracą z Kompanią Piwowarską w zakresie produkcji EKO-toreb z nieużywanych już banerów reklamowych. Czytaj więcej.

godne polecenia


W dniach 24-25 sierpnia 2012 r. Zakład Aktywności Zawodowej w Pile uczestniczył w II Ogólnopolskich Targach Zakładów Aktywności Zawodowej w Rzeszowie. Produkowane przez nas torby EKO z banerów reklamowych zostały wyróżnione godłem marketingowym „Godne polecenia”. Oznaczono w ten sposób 6 produktów spośród setek oferowanych przez polskie ZAZy.


30 czerwca 2012 r. na zamówienie Osnabruecker Werkstaetteng GmbH uszyliśmy 800 toreb z używanych banerów reklamowych!

grafika w.studio 14 lutego 2012 r. rozpoczęło działalność Studio Kosmetyki i Masażu ZAZULA, które oferuje masaże oraz zabiegi na twarz, ciało i paznokcie. Załogę ZAZULI tworzy 5 pracowników niepełnosprawnych Zakładu Aktywności Zawodowej w Pile, którzy wcześniej uzyskali niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich umiejętności. Studio Kosmetyki i Masażu to dla nich możliwość nabycia praktycznego doświadczenia.


Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Zakład Aktywności Zawodowej w Pile od 01 lutego 2012 r. do 31 grudnia 2012 r. realizuje zamówienie publiczne „Oczyszczanie terenów zieleni w granicach administracyjnych miasta Piły w 2012 r.”. Usługa wykonywana jest na zlecenie Zarządu Dróg i Zieleni w Pile.

logo zakup prospołeczny Produkt „Torba z używanego banneru reklamowego” oraz usługa „Sprzątania psich odchodów w miastach” uzyskały certyfikat ‘”Zakup prospołeczny”.


przetargiprzetargi przetargi przetargi przetargi przetargi